GRNr.NameJGNat.VereinKRZeit
Leobersdorf - 2016
W-Knirpse 2
3 1901 Ramoser Sophie 13 AUT Sollenau 1 00:02:42
4 1673 Kolar Sophia 12 AUT Leoberdorf 2 00:02:54
6 1957 Fischer Pia 12 AUT Wiener Neustadt 3 00:03:12
8 1653 Pfannhauser Anna 12 AUT Wr. Neustadt 4 00:03:14
9 1955 Oberhofer Teresa 12 AUT Wiener Neustadt 5 00:03:17
10 1560 Rauch Sophie 12 AUT Leobersdorf 6 00:03:18
14 1932 Herrmann Jasmin 12 AUT Weiglsdorf 7 00:03:28
15 1660 Deopito Emma 12 AUT Siebenhaus 8 00:03:28
16 1603 Bischof Marie 12 AUT Matzendorf 9 00:03:29
17 1866 Mayo Lana 12 AUT Berndorf 10 00:03:34
18 1561 Höllrigl Louisa 12 AUT Kottingbrunn 11 00:03:38
20 1586 Paset Teresa 12 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 12 00:03:52
21 1876 Kleinander Katharina 12 AUT Enzesfeld 13 00:03:53
25 1904 Schreiber Emma 12 AUT Leobersdorf 14 00:04:04
26 1677 Pisarik Franziska 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 15 00:04:05
32 1645 Retter Anna 12 AUT Münchendorf 16 00:04:24
34 1892 Kolroser Laurene 13 AUT Wien 17 00:04:34
35 1600 Cais Catharina 13 AUT Leobersdorf 18 00:04:42
37 1860 Pötz Emma 12 AUT Sollenau 19 00:05:08
38 1607 Breuer Lina 13 AUT Leobersdorf 20 00:05:13
39 1783 Rauch Leonie 13 AUT Enzesfeld 21 00:05:26
41 1953 Walter Linda 14 AUT Guntramsdorf 22 00:05:57
42 1562 Höllrigl Marie 14 AUT Kottingbrunn 23 00:06:21
43 1859 Sorger Karoline 13 AUT TV Friesen Leobersdorf 24 00:06:27
44 1746 Petzold Anna 13 AUT Leobersdorf 25 00:06:28
46 1863 Schamal Clara 14 AUT Leobersdorf 26 00:06:33
48 1811 Hahn Theresa 13 AUT TV Friesen Leobersdorf 27 00:08:01
W-Knirpse 1
2 1504 Dittrich Clara 9 GER ULC Mödling 1 00:02:02
8 1908 Leitl Neele 9 AUT Bad Vöslau 2 00:02:13
9 1512 Simlinger Franziska 9 AUT Leobersdorf 3 00:02:14
11 1582 Gruber Julia 10 AUT Pfaffstätten 4 00:02:14
16 1910 Köllchen Kiara 9 AUT Bad Vöslau 5 00:02:22
22 1808 Berger Sarah 11 AUT Brunn Am Gebirge 6 00:02:27
23 1636 Bartyzel Néle 10 AUT Speedy 7 00:02:27
23 1773 Prager Romy 9 AUT Kottingbrunn 7 00:02:27
25 1542 Gartner Luise 9 AUT Wien 9 00:02:28
26 1941 Schnut Eva 9 AUT Traiskirchen 10 00:02:29
28 1819 Schönbauer Triin 9 AUT BAC Baden 11 00:02:29
30 1717 Lichtenhofer Isabell 9 AUT Lauftreff Trumau 12 00:02:30
31 1782 Weilharter Mia 9 AUT DSG Wien 13 00:02:32
33 1532 Hoffmann Marlene 10 AUT Ebenfurth 14 00:02:33
36 1678 Schweifer Fabienne 11 AUT Siebenhaus 15 00:02:34
38 1926 Gregorich Nora 10 AUT Siebenhaus 16 00:02:35
39 1611 Firtl Julia 9 AUT Schönau An Der Triesting 17 00:02:36
40 1792 Ginner Marlene 11 AUT TV Friesen Leobersdorf 18 00:02:36
43 1893 Marmon Kaja 9 POL Leobersdorf 19 00:02:38
46 1933 Herrmann Jonas 9 AUT Weiglsdorf 20 00:02:40
48 1529 Babka Zoé-Iris 10 AUT Leobersforf 21 00:02:41
50 1667 Jeitler Sophie 11 AUT Berndorf 22 00:02:42
52 1566 Holczer Heidi 10 AUT Oberwaltersdorf 23 00:02:43
53 1549 Rauch Lena 10 AUT Leobersdorf 24 00:02:43
55 1595 Firic Paulina 10 AUT Biedermannsdorf 25 00:02:46
56 1745 Petzold Laura 9 AUT VS Leobersdorf 26 00:02:46
58 1940 Retter Lena 9 AUT Leobersdorf 27 00:02:47
59 1539 Christ Celine 10 GER Kottingbrunn 28 00:02:47
64 1846 Güzel Ikra 10 AUT Leobersdorf 29 00:02:48
64 1723 Pichler Maja 10 AUT Bad Vösslau 29 00:02:48
64 1833 Kaufmann Katharina 9 AUT Kottingbrunn 29 00:02:48
68 1732 Mittermüller Lina 9 AUT Leobersdorf 32 00:02:49
69 1742 Kocic Olivia 9 AUT Hennersdorfer Turnverein 33 00:02:51
70 1793 Lick Sarah 11 AUT Leobersdorf 34 00:02:52
74 1538 Schir Amelie-Lani 10 AUT Leobersdorf 35 00:02:53
75 1702 Krenmayr Lilly 9 AUT Variotherm Sports 36 00:02:54
76 1632 Jäger Luise 9 AUT Pfadfinder Wr. Neustadt 2 37 00:02:54
81 1821 Schweiger Mona 10 AUT BAC Baden 38 00:02:58
85 1584 Peschat Marie 10 AUT Kottingbrunn 39 00:02:59
87 1907 Dainese Emilia 10 AUT Enzesfeld 40 00:03:00
88 1851 Krakolinig Fabienne 10 AUT Turnverein Friesen 1862 41 00:03:03
91 1810 Schreiber Marie 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 42 00:03:04
92 1596 Jacot Mia 11 AUT Leobersdorf 43 00:03:05
93 1731 Mittermüller Romy 11 AUT Leobersdorf 44 00:03:05
94 1775 Sorger Johanna 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 45 00:03:05
97 1914 Stummer Valerie 11 AUT Schönau 46 00:03:08
100 1842 Reitinger Ellis-Aurelia 11 AUT Leobersdorf 47 00:03:09
103 1928 Sklar Zoey-Sophia 10 AUT Aigen 48 00:03:12
104 1853 Hajek Lea 9 AUT Steinabrückl 49 00:03:13
106 1564 Fastenberger Kim 11 AUT Enzesfeld-LIndabrunn 50 00:03:14
107 1741 Kocic Emma 10 AUT Hennersdorfer Turnverein 51 00:03:15
109 1838 Johannides Rosalie 11 AUT Turnverein Friesen 1862 52 00:03:22
110 1771 Weiszbart Juliane 9 AUT Leobersdorf 53 00:03:22
111 1722 Feike Lara 10 AUT Bad Vösslau 54 00:03:23
114 1921 Hasenöhrl Laura 10 AUT Tattendorf 55 00:03:23
117 1709 Brenska Eliza 11 AUT Variotherm Sports 56 00:03:24
118 1943 Weber Emily 11 AUT Leobersdorf 57 00:03:25
119 1938 Zwickl Samea 11 AUT Leobersdorf 58 00:03:26
122 1558 Stolarz Carolina 11 AUT Teesdorf 59 00:03:28
125 1615 Mayer Katharina 11 AUT Neuhaus 60 00:03:34
126 1599 Mitterbauer Leonie 11 AUT Matzendorf 61 00:03:38
127 1861 Husar Valerie 11 AUT Leobersdorf 62 00:03:39
130 1772 Weiszbart Marlene 11 AUT Leobersdorf 63 00:04:04
132 1780 Damsky Emma-Marie 10 AUT Schönau An Der Triesting 64 00:06:25
M-Knirpse 2
1 1551 Riesner Florian 12 AUT Baden 1 00:02:22
2 1795 Kaufmann Fabian 12 AUT Kottingbrunn 2 00:02:37
5 1798 Bleier Jakob 12 AUT Leobersdorf 3 00:03:04
6 1643 Lenz Niklas 12 AUT Wien 4 00:03:12
11 1831 Hofmann Felix 12 AUT Bad Vöslau 5 00:03:19
12 1862 Schamal Gabriel 12 AUT Leobersdorf 6 00:03:19
13 1845 Urbaniak David 12 AUT Alland 7 00:03:20
19 1523 Fuchs Michael 12 AUT Schönau Siebenhaus 8 00:03:39
22 1719 Hufnagel Connor 12 AUT Berndorf 9 00:03:57
23 1616 Linsbichler Paul 12 AUT Hirtenberg 10 00:04:00
24 1815 Schlager Eric 12 AUT Pottendorf 11 00:04:02
27 1852 Krakolinig Jeremie 12 AUT Turnverein Friesen 1862 12 00:04:06
28 1923 Petersilka Jonas 12 AUT Würflach 13 00:04:06
29 1897 Wolf Marcel 12 AUT Enzesfeld 14 00:04:16
30 1740 Kocic Simon 13 AUT Hennersdorfer Turnverein 15 00:04:21
31 1668 Kraucher Jakob 13 AUT Guntramsdorf 16 00:04:23
33 1513 Huber Tobias 12 AUT St. Johann Im Pongau 17 00:04:27
36 1530 Babka Niklas 12 AUT Leobersdorf 18 00:04:47
40 1509 Haumann Filip 14 AUT SAC 19 00:05:40
45 1623 Matejka Felix 14 AUT Bad Vöslau 20 00:06:29
47 1915 Huber Leo 15 AUT St. Johann /PG 21 00:07:50
M-Knirpse 1
1 1664 Gern Daniel 9 AUT ULC Hirtenberg 1 00:01:55
3 1621 Erhart Raphael 9 AUT Felixdorf 2 00:02:03
4 1507 Oberger Elias 9 AUT Tschurndorf 3 00:02:10
5 1602 Drabek Elias 9 AUT Schönau 4 00:02:11
6 1557 Stolarz Adam 9 AUT Teesdorf 5 00:02:11
7 1864 Neugebauer Constantin 9 AUT Leobersdorf 6 00:02:13
10 1589 Salentinig Luca 9 AUT Kottingbrunn 7 00:02:14
12 1670 Fried Elmo 9 AUT Leobersdorf 8 00:02:16
13 1662 Leitenberger Max 10 AUT Kottingbrunn 9 00:02:17
14 1830 Hofmann Moritz 10 AUT Bad Vöslau 10 00:02:18
15 1601 Appinger Marcel 9 AUT Leobersdorf 11 00:02:19
17 1682 Hirschmann Elias 9 AUT Pfaffstätten 12 00:02:23
18 1757 Kavalek Adam 9 AUT VS Leobersdorf 13 00:02:24
19 1777 Haslinger Steven 9 AUT VS Leobersdorf 14 00:02:25
20 1799 Bleier Simon 10 AUT Leobersdorf 15 00:02:25
21 1917 Reitbauer Norah 10 AUT Leobersdorf 16 00:02:26
26 1905 Innaro Rogy 9 AUT Wien 17 00:02:29
29 1895 Rehrl Lukas 11 AUT Kottingbrunn 18 00:02:30
32 1559 Haselsteiner Max 10 AUT Gumpoldskirchen 19 00:02:33
34 1820 Keil Sebastian 10 AUT BAC Baden 20 00:02:34
34 1761 Hüttner Elias 10 AUT Leobersdorf 20 00:02:34
37 1669 Fischer Leon-Elia 9 AUT Leobersdorf 22 00:02:35
41 1947 Sittenthaler Julian 9 AUT 23 00:02:36
41 1724 Kolroser Moritz 11 AUT Wien 23 00:02:36
44 1784 Huschek Jonas 11 AUT Judohaie Felixdorf 25 00:02:39
45 1585 Paset Jakob 10 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 26 00:02:39
46 1785 Imber Simom 10 AUT Leobersdorf 27 00:02:40
49 1541 Perischa Sebastian 11 AUT Leobersdorf 28 00:02:41
51 1524 Fuchs Alexander 9 AUT Schönau Siebenhaus 29 00:02:43
54 1950 Horvath Aaron 9 AUT 30 00:02:45
57 1844 Urbaniak Florian 10 AUT Alland 31 00:02:46
60 1903 Weiss Mario 11 AUT Kottingbrunn 32 00:02:48
61 1508 Oberger Simon 9 AUT Tschurndorf 33 00:02:48
62 1929 Patronovits Mario 11 AUT Leobersdorf 34 00:02:48
63 1685 Qanza Mido 9 USA Leobersdorf 35 00:02:48
67 1888 Irmak Ömer-Mirac 9 AUT Leobersdorf 36 00:02:49
70 1936 Walter Stefan 11 AUT Guntramsdorf 37 00:02:52
72 1540 Perischa Florian 11 AUT Leobersdorf 38 00:02:52
73 1797 Hofer Tobias 11 AUT Leobersdorf 39 00:02:53
77 1778 Heinisch Patrick 9 AUT VS Leobersdorf 40 00:02:54
78 1715 Wallner Fabio 10 AUT Bad Vöslau 41 00:02:55
79 1711 Grabowski Mateuz 10 AUT Variotherm Sports 42 00:02:56
80 1675 Damsky Johannes 11 AUT Günselsdorf 43 00:02:56
82 1883 Sheard Cameron 10 AUT Enzesfeld 44 00:02:59
82 1954 Heinisch Raphael 11 AUT Siebenbrunn 44 00:02:59
84 1855 Schwarzott Tim 10 AUT ATUS Baden 46 00:02:59
86 1720 Dworzak Martin 10 AUT Enzesfeld 47 00:03:00
89 1918 Bauer Dominik 11 AUT Leobersdorf 48 00:03:04
90 1543 Gartner Gilbert 11 AUT Wien 49 00:03:04
95 1550 Riesner Nils 9 AUT Baden 50 00:03:06
96 1634 Jäger Tobias 11 AUT Pfadfinder Wr. Neustadt 2 51 00:03:08
97 1834 Eigner Luis 11 AUT Leobersdorf 52 00:03:08
99 1642 Berger Oskar 10 AUT Leobersdorf 53 00:03:09
101 1841 Reitinger Till-Elias 10 AUT Leobersdorf 54 00:03:10
102 1873 Kittel Noah 11 AUT Kottingbrunn 55 00:03:11
105 1635 Hacker Maximilian 10 AUT Siebenhaus 56 00:03:14
108 1939 Grünwald Sebastian 11 AUT Schwarzau 57 00:03:20
112 1920 Mitterer Lukas 10 AUT Tattendorf 58 00:03:23
113 1625 Hofstetter Pascal 11 AUT Matzendorf 59 00:03:23
115 1721 Dworzak Lukas 11 AUT Enzesfeld 60 00:03:23
116 1624 Kautschek Luca 11 AUT Matzendorf 61 00:03:24
120 1598 Eichardt David 11 AUT Wien 62 00:03:27
121 1894 Hütthaler Nico 11 AUT HSV Marathon Wr. Neustadt 63 00:03:27
123 1891 Rak Nico 11 AUT Leobersorf 64 00:03:31
124 1764 Appel Jonas 11 AUT Wien 65 00:03:33
128 1919 Horvath Balint 11 AUT Gyor (Ungarn) 66 00:03:43
129 1880 Neugebauer Samuel 11 AUT Nsdlfnsd 67 00:03:59
131 1902 Ramoser Tobias 10 AUT Sollenau 68 00:05:16
W-Kinder 1
52 1588 Salentinig Jana 7 AUT Kottingbrunn 1 00:08:19
58 1514 Gern Anna-Lena 8 AUT ULC Hirtenberg 2 00:08:24
74 1716 Scharlemann Cara 8 AUT ThreeGiants 3 00:08:36
84 1916 Reitbauer Emelie 7 AUT Leobersdorf 4 00:08:49
97 1825 Brandhofer Amelie 7 AUT BAC Baden 5 00:08:58
106 1657 Bröthaler Lena 8 AUT Bad Vöslau 6 00:09:06
128 1654 Engels Felicitas 8 AUT TV Friesen Leobersdorf 7 00:09:31
144 1743 Hammer Victoria 7 AUT Sollenau 8 00:09:54
145 1763 Halbauer Alina 7 AUT Wöllersdorf 9 00:09:55
164 1942 Schnut Daniela 7 AUT Traiskirchen 10 00:10:11
165 1884 Sheard Amilia 7 AUT Felixdorf 11 00:10:15
173 1765 Appel Marlene 7 AUT Wien 12 00:10:22
174 1812 Hornung Marie 7 AUT Leobersdorf 13 00:10:25
178 1826 Cais Carolina 7 AUT Leobersdorf 14 00:10:36
181 1776 Schönthaler Christina 8 AUT VS Leobersdorf 15 00:10:38
182 1714 Trauttmansdorff Elena 8 AUT Leobersdorf 16 00:10:38
185 1579 Havel Zoe 8 AUT SC Sollenau 17 00:10:41
188 1704 Trimmel Zora 8 AUT Variotherm Sports 18 00:10:47
198 1606 Kocic Anna 7 AUT Hennersdorfer Turnverein 19 00:11:23
204 1531 Hoffmann Christiane 8 AUT Ebenfurth 20 00:11:36
205 1791 Ginner Melanie 8 AUT TV Friesen Leobersdorf 21 00:11:42
208 1633 Schoderböck Rebecca-Zoe 7 AUT Die Zwei Plus 22 00:12:01
209 1652 Pfannhauser Leonie 8 AUT Wr. Neustadt 23 00:12:05
210 1648 Kornelis Rebecca 8 AUT Kottingbrunn 24 00:12:10
213 1728 Kreutzer Marie 7 AUT Katzelsdorf 25 00:12:20
214 1937 Zwickl Lara 9 AUT Leobersdorf 26 00:12:34
215 1962 Heiling Lena 8 AUT Leobersdorf 27 00:12:40
217 1848 Musilek Samarah 7 AUT Leobersdorf 28 00:12:57
M-Kinder 1
27 1501 Stertz Felix 7 AUT Kottingbrunn 1 00:07:40
40 1661 Leitenberger Felix 8 AUT Kottingbrunn 2 00:08:04
60 1613 Moza Florian 7 AUT Baden 3 00:08:26
64 1865 Stögerer Tian 7 AUT Leobersdorf 4 00:08:28
71 1952 Tost Joseph 7 AUT SVG Hohe Wand 5 00:08:33
77 1718 Lichtenhofer Luca 8 AUT Lauftreff Trumau 6 00:08:42
85 1637 Schweifer Noel 7 AUT Siebenhaus 7 00:08:49
87 1951 Merc David 8 AUT Wien 8 00:08:50
88 1609 Gaupmann Florian 8 AUT Katzelsdorf 9 00:08:50
92 1822 Schweiger Moritz 8 AUT BAC Baden 10 00:08:53
98 1674 Damsky Jakob 8 AUT Günselsdorf 11 00:09:00
100 1581 Groiss Sascha 7 AUT SC Sollenau 12 00:09:02
100 1656 Riegler Anton 7 AUT KirchBergSport 12 00:09:02
107 1555 Berger Jannik 7 AUT Sollenau 14 00:09:07
122 1707 Klammer Janosch 8 AUT Variotherm Sports 15 00:09:19
134 1931 Liehl Niklas 8 AUT Mitterndorf 16 00:09:42
135 1525 Wilfinger Lukas 8 AUT Leobersdorf 17 00:09:43
140 1758 Kavalek Jonas 8 AUT VS Leobersdorf 18 00:09:47
143 1961 Nick Marcel 8 AUT 19 00:09:54
151 1737 Vala Oliver 7 AUT Kottingbrunn 20 00:10:00
160 1569 Poddemski Alexander 7 AUT SC Sollenau 21 00:10:06
172 1814 Schuster Florian 7 AUT Kottingbrunn 22 00:10:19
177 1879 Kleinander Christoph 7 AUT Enzesfeld 23 00:10:28
196 1922 Petersilka Marius 8 AUT Würflach 24 00:11:16
199 1788 Damegger Phillip 8 AUT Leobersdorf 25 00:11:26
207 1900 Moser Luca 7 AUT Leobersdorf 26 00:12:00
219 1882 Palomo-Rodriguez Diego 8 AUT Leobersdorf 27 00:13:25
220 1753 Mosandl Maximilian 8 AUT Enzesfeld 28 00:13:31
223 1896 Wolf Kistijan 9 AUT Enzesfeld 29 00:15:34
W-Kinder 2
17 1506 Farese Livia 5 AUT 1. LC Parndorf 1 00:07:13
30 1679 Oberleitner Tina 5 AUT Seyring 2 00:07:47
31 1872 Kittel Julia 5 AUT BAC Baden 3 00:07:49
32 1747 Zitterer Annika 5 AUT HSV Marathon Wr. Neustadt 4 00:07:51
35 1958 Lang Constanze 6 AUT HSV Marathon WN 5 00:07:54
56 1658 Riegler Annika 5 AUT KirchBergSport 6 00:08:22
65 1699 Selinger Ines 5 AUT Variotherm Sports 7 00:08:29
69 1511 Simlinger Elisabeth 6 AUT Leobersdorf 8 00:08:31
80 1789 Lazic Sarah 6 AUT Leobersdorf 9 00:08:43
91 1556 Diry Selma 5 AUT Berndorf 10 00:08:52
94 1948 Merc Lara 5 AUT Wien 11 00:08:53
102 1520 Aigner Laura-Marie 5 AUT Bad Vöslau 12 00:09:03
104 1700 Selinger Hannah 6 AUT Variotherm Sports 13 00:09:05
115 1563 Fried Elina 5 AUT Leobersdorf 14 00:09:13
117 1629 Milchram Marlene 5 AUT Bad Voeslau 15 00:09:14
121 1534 Amtmann Lewiah 6 AUT Leobersdorf 16 00:09:19
125 1857 Drescher Vanessa 6 AUT Baden 17 00:09:24
130 1906 Neuburger Amelie 6 AUT Wiener Neustadt 18 00:09:35
136 1817 Smrcka Juliane 5 AUT BAC Baden 19 00:09:43
137 1805 Brodhagen Jona 5 AUT Leobersdorf 20 00:09:44
139 1631 Ebner Marie 5 AUT Wien 21 00:09:46
146 1733 Wagner Klara 6 AUT Leobersdorf 22 00:09:59
150 1681 Schildorfer Sabine 6 AUT Bierbaum Am Kleebühel 23 00:10:00
152 1804 Wasniowski Saskia 5 AUT Hirtenberg 24 00:10:00
153 1725 Kreutzer Lisa 5 AUT Katzelsdorf 25 00:10:01
155 1837 Horvath Xenia-Clarissa 5 AUT Matzendorf 26 00:10:01
157 1710 Grabowska Maja 5 AUT Variotherm Sports 27 00:10:02
159 1736 Vala Marlene 5 AUT Kottingbrunn 28 00:10:05
166 1870 Trimmel Xenia 6 AUT Kottingbrunn 29 00:10:15
169 1565 Lessig Leonie 6 AUT Leobersdorf 30 00:10:17
175 1519 Haimberger Marleen 6 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 31 00:10:25
179 1583 Gruber Sophie 6 AUT Pfaffstätten 32 00:10:37
180 1839 Knoth Patricia 6 AUT Matzendorf 33 00:10:38
186 1594 Kolbe Sanja 5 AUT Leobersdorf 34 00:10:46
190 1537 Stampf Lena 6 AUT Leobersdorf 35 00:10:53
191 1752 Mosandl Maria 5 AUT Enzesfsld 36 00:10:59
195 1802 Zirrer Mia-Valentina 6 AUT Matzendorf 37 00:11:12
197 1748 Ledel Katharina 6 AUT Wien 38 00:11:20
203 1580 Galic Julia 6 AUT SC Sollenau 39 00:11:35
206 1614 Moza Julia 5 AUT Baden 40 00:11:44
211 1706 Schneider Mona 6 AUT Variotherm Runners Verkauf 41 00:12:18
218 1887 Irmak Miray 6 AUT Leobersdorf 42 00:12:57
M-Kinder 2
18 1868 Reiter Felix 6 AUT Baden 1 00:07:20
22 1756 Damsky Niklas 5 AUT Schönau An Der Triesting 2 00:07:32
24 1626 Plank Markus 6 AUT SC Schönau 3 00:07:35
25 1750 Moser Simon 5 AUT Wien,Hietzing 4 00:07:37
29 1738 Krenn Alexander 5 AUT SC Berndorf 5 00:07:43
33 1641 Buchart Jakob 6 AUT Leobersdorf 6 00:07:51
37 1885 Sheard Jamie 5 AUT Felixdorf 7 00:07:59
38 1663 Wimmer Mathias 5 AUT Bad Vöslau 8 00:08:02
45 1578 Havel Ben 5 AUT SC Sollenau 9 00:08:13
51 1608 Gaupmann Raphael 6 AUT Katzelsdorf 10 00:08:18
54 1806 Berger Benjamin 5 AUT Admira 11 00:08:21
57 1816 Lasser Daniel 6 AUT BAC Baden 12 00:08:24
62 1627 Reihs Niklas 6 AUT Leobersdorf 13 00:08:27
63 1515 Gern Tobias 6 AUT Kottingbrunn 14 00:08:27
75 1568 Bohunsky Christoph 5 AUT SC Sollenau 15 00:08:38
78 1572 Huber Moritz 5 AUT SC Sollenau 16 00:08:43
89 1701 Krenmayr Florian 6 AUT Variotherm Sports 17 00:08:51
105 1708 Königsreiter Florian 6 AUT Variotherm Sports 18 00:09:05
109 1553 Schöbl Jakob 5 AUT Leobersdorf 19 00:09:08
113 1730 Hnizdo Stefan 5 AUT Kottingbrunn 20 00:09:12
118 1502 Stertz Max-Leon 6 AUT Kottingbrunn 21 00:09:15
120 1503 Dittrich Henrik 5 GER Mödling 22 00:09:17
131 1567 Groiss Lukas 5 AUT SC Sollenau 23 00:09:37
148 1651 Pfannhauser Benjamin 6 AUT Wr. Neustadt 24 00:09:59
163 1574 Haindl Johannes 6 AUT SC Sollenau 25 00:10:07
168 1768 Wanzenböck Ricardo-Leon 5 AUT Decor + Wohnen Wanzenböck 26 00:10:16
170 1959 Dogan Osman 6 AUT 27 00:10:17
171 1576 Galic Dominik 5 AUT SC Sollenau 28 00:10:19
176 1925 Imber Philip 5 AUT Leobersdorf 29 00:10:25
183 1684 Schlager Sebastian 6 AUT TV Friesen Leobersdorf 30 00:10:40
184 1760 Scharfe Marc 6 AUT Kottinbrunn 31 00:10:40
192 1573 Hartberger Gerald 6 AUT SC Sollenau 32 00:11:02
193 1676 Rankl Simon 5 AUT Leobersdorf 33 00:11:06
194 1570 Streimelweger Julian 5 AUT SC Sollenau 34 00:11:06
201 1769 Mayer Keanu 6 AUT LC Leobersdorf 35 00:11:28
202 1874 Hüttner Justin 6 AUT Leobersdorf 36 00:11:35
W-Schüler 1
15 1835 Einhaus Anna 3 AUT 1.SVG.Hohe Wand 1 00:07:06
59 1686 Brossler Yasmin 3 AUT Siebenhaus 2 00:08:24
61 1858 Wurm Anna-Sophie 3 AUT Baden 3 00:08:26
66 1655 Bröthaler Hanna 4 AUT Bad Vöslau 4 00:08:29
68 1734 Habla Pia 4 AUT Berndorf 5 00:08:31
72 1913 Kammerer Selina 4 AUT Neudörfl 6 00:08:34
82 1712 Trauttmansdorff Philippa 3 AUT Leobersdorf 7 00:08:48
90 1536 Stampf Pia 4 AUT Leobersdorf 8 00:08:51
96 1766 Tamchina Emma 4 AUT Leobersdorf 9 00:08:57
110 1577 Poddemski Victoria 4 AUT SC Sollenau 10 00:09:10